Vítejte :)

Stále jsem čekala, že se v mém životě staně něco výjimečného. Že obohatím nějak svět, stanu se velmi úspěšnou, bohatou, stanu se osvícenou.

Můj život se stal touhou po osvícení, po idylickém stavu, kdy už mi bude tak krásně, že nebudu muset řešit nepříjemné stavy, bolestné emoce a kdy mi bude opravdu krásně. Šla jsem zatím opravdu vehementně, dávala jsem do toho hodně energie…

Zjistila jsem, že jsem se hnala za Fata morganou… Životní energii zaměnila za ego, emoce ani myšlenky necítím, protože je mám vyplé a mohla jsem hodiny sedět a cítila jsem se spokojená, doslova rozpuštěná ve vnímání celého vesmíru, ale okolní svět, mé tělo mi bylo úplně jedno. Nezvládla bych se z tohoto stavu ve zdraví vrátit, pokud bych neměla kvalitní a velmi zkušené parťáky, kteří dokázali cítit a vnímat daný stav, rozpoznat, narovnat a vrátit mi energii tak, abych byla schopna zpátky cítit a vnímat a odžití jsem měla v co největší lehkosti a nepřišla jsem o život. Bylo to o mne, mém rozhodnutí, ale měla jsem to díky metodě JIH mnohem mnohem lehčí!

Jak hloupá a malicherná jsem byla, protože osvícení je samotný život! Je to každý den a bůh je přijetí obyčejnosti každého života. Je to možnost udělat synovi snídani, obejmout přátelé a přijímat s láskou naprosto své chyby a naopak na sobě skutečně makat – ve skutečném životě, opravdu se rozvíjet krok za krokem! A tvořit krásné a smysluplné věci!

Slíbila jsem si, že moje cesta nemá takhle skončit a že potřebuju udělat něco skutečně pro lidi, srdcem a naprosto poctivě – v upřímné a pravdivé energii. A tak tento portál mne zvedl ze židle a začala skutečná spolupráce – s lidmi, kteří nejen hlásají moudra, ale skutečně žijí, o čem mluví. Lidé, kteří mají opravdu, co říct a kteří opravdu umí pomoct!

Vítejte ve světě kvalitního seberozvoje – rychlého, efektivního, přímého. Ve světě 21. století.

Komentáře

Přidat komentář